Spoznajte nás

Sme tím – architekt a záhradná architektka. Ponúkame kompletný servis v oblasti projekčnej a inžinierskej činnosti rodinných domov,záhrad a návrhu interiérov.

Navrhneme Vám rodinný dom aj so záhradou presne na mieru pozemku, podľa vašich predstáv a finančných možností. Radi vás budeme sprevádzať celým procesom od návrhu až po realizáciu a kolaudáciu stavby. Poradíme vám pri zariaďovaní každej miestnosti s ohľadom na jej funkciu, tvar a presvetlenie v zmysle priestorových požiadaviek tak , aby ste sa cítili „doma“.
Pracujeme s najmodernejším 3D softvérom,  vďaka ktorému Vám počas priebehu navrhovania dokážeme presne ukázať, ako bude vyzerať každá miestnosť vášho domu. Pri navrhovaní správnych hrúbok a vrstiev obvodových stien a strechy, využívame program na kontrolu tepelných strát a zabránime tak vzniku tepelných mostov – nebudete predsa vykurovať exteriér.

Prečo práve my?

  • Pretože sme odborníci vo svojom obore

  • Pretože ako jediný ponúkame APM = znižuje riziko, zvyšuje kvalitu návrhu

  • Pretože používame najmodernejšie 3D programy

  • Pretože držíme krok s dobou, sledujeme vývoj trhu so stavebnými materiálmi (používame moderné/inteligentné/ekologické materiály). Naše návrhy si overujme, aby neobsahovali tepelné mosty a aby bolo v interiéri optimálne množstvo denného svetla

  • Sme mladí architekti, máme deti a naše návrhy sú „kids friendly“

  • Pretože pracovať s nami je zábava a nie formalita a stres. Z väčšiny našich klientov sa stanú naši kamaráti

  • Pretože prepracovaný koncept budovy neznižuje len náklady na výstavbu, ale hlavne jej prevádzku

  • Pretože náš proces návrhu má hlavu a pätu. Spoločne dotiahneme projekt do úspešného konca

Povedali o nás

MVDA ste super! Doslova som bola užasnutá nad úrovňou vašej prezentácie. Návrh je originálny, perfektný, veľmi sa mi páčil. Dom aj záhrada sú zrealizované presne podľa projektu a v stanovenom rozpočte! Ďakujem.

Mgr. Jana Horváthová, Senior Financial Exper

Škoda, že už nejdem stavať ďalší dom, s architektom Mirom bola totiž radosť spolupracovať ! Oceňujem jeho prístup k hľadaniu vhodného riešenia problémov a profesionálnu zručnosť.
Pomohla nám tiež jeho vizualizácia stavby v priestore, pomocou ktorej sme si s manželkou vedeli lepšie predstaviť budúcu stavbu. Ďakujeme[BA-Vajnory 2016]

Ing. L. Hlavatý s manželkou, Oracle

Mira poznám už dlho a mám rád jeho povahu, prístup k ľudom a celkovo tomuto svetu, preto som ho požiadal o spoluprácu na jednom z mojich projektov. A tak som zistil aj jeho prístup k práci, ktorý je profesionálny, komplexný a samozrejme ľudský. Výsledok našej spolupráce bol výborný – reflektoval funkčnosť, dohodnuté náklady, podstatu regiónu a bol pekný. Mam rád, keď sa na niečo pozriem a mám z toho dobrý pocit. Z práce MVDA tento pocit mám.

Ing. Peter Hlušek, IT manager

Veľmi oceňujem schopnosť architektov načúvať klientovi, zachytiť a do reality preniesť všetko, čo je pre klienta synonymom vysnívaného domova. Odporúčam konzultovať s architektom možnosti rekonštrukcie nehnuteľnosti ešte pred jej kúpou – už pri podpise kúpnej zmluvy sme tak mali základnú predstavu o zmenách dispozície a toho, ako bude byt vyzerať po rekonštrukcii.

Zuzana Potecká, Manažérka

Zháňal som dobrého bytového architekta. Rozmýšľam som,čo od rekonštrukcie očakávam, inšpirácii je veľa. Chcel som,aby architekt viedol rozhovor a dozvedel sa aké sú moje potreby a možnosti. Vybral som si správne. Môžem odporúčať ďalej, pán Miroslav Slezák je odborník na správnom mieste má prehľad v trendoch. Vedeli ste náš návrh doladiť do posledného detailu a riešiť problematiku snami do posledného detailu, odporúčam ostatným.

Ivan Hikl